Bugun...30 DERECE! OTOGAR MI?! HAMAM MI?! TURİSTİK İLÇEDE TURİSTLERE EZİYET
Tarih: 06-07-2019 16:24:17 Güncelleme: 06-07-2019 17:11:17 + -


Manavgat otogarı havalar ısındığından beri adeta bir hamam. Otogarın merkezi klima sistemi geçen seneden beri çalışmıyor ve yaptırılmıyor. İçeriye sonradan konulan salon tipi iki klima yetmiyor.

facebook-paylas
Tarih: 06-07-2019 16:24

30 DERECE! OTOGAR MI?! HAMAM MI?! TURİSTİK İLÇEDE TURİSTLERE EZİYET

Manavgat otogarı havalar ısındığından beri adeta bir hamama benzedi. Otogarın merkezi klima sistemi geçen seneden beri çalışmıyor ve yaptırılmıyor. Antalya Belediyesi AK Partide iken, Antalya Belediyesi, merkezi klima sistemini tamir edeceğine, iki adet salon kliması koyarak sorunu çözmeyi denemişti. İçerisi iki salon tipi klimanın soğutma kapasitesinin çok üzerinde olduğundan ve kapılar da devamlı açılıp kapandığından yeterli gelmedi.

 

Bulunan çözüm yeterli gelmediği halde yine de merkezi klima sistemi yaptırılmamıştı ve turistler ilçemizin girişinde bir ter banyosuna zorlanmaya devam ediyordu.

Otogardaki işletmeciler ve çalışanlar ellerinde, boyunlarında havlu ile dolaşıyor. Bürolarına koydukları vantilatörler yetmiyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi başka partiye geçmiş olmasına rağmen otogarda cehennem azabı devam ediyor. ASAT'ın başında bir koordinatör bulunmadığına göre, iki belediye arasında koordinasyonu sağlama görevi Manavgat Belediye Başkanı sayın Şükrü Sözen'e düşer. Arayanlara "bizim görevimiz" değil demek bugünkü tembelliği kurtarsa da yarınki seçimleri kurtarmaz.

 

Hem turistlerin hem de otogar çalışanlarının otogardaki bu cehennem sıcağından ve hamamda terleme durumlarından kurtarılması gerekir. Sayın Sözen turistik ilçemiz için festivaller yaparak tursit getirmek ne kadar önemli ise, otogarın koşullarını iyileştirerek getirdiğimiz turistleri memnun etmek de o kadar önemlidir. Manavgat Belediyemizde ya da ASAT'ta otogarın merkezi sistemini tamir edecek malzeme ve pek çok eleman vardır. Hizmet etmeyecekseniz ne diye aday oldunuz?!

Sayın Muhittin Böcek sıcaktan bunalanları duyun lütfen.
Bu haber 886 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI