Bugun...AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI VE BAŞKAN YUSUF HALİMOĞLU YAPTIRDIĞI HABERLERLE KENDİLERİNE GÜLDÜRÜYOR
Tarih: 24-02-2019 18:51:30 Güncelleme: 28-02-2019 09:28:30 + -


AK Parti Manavgat İlçe Başkanı ulusal basına yalan yanlış haberler yaptırarak kendisine güldürüyor. İlçe belediye başkanlığı yarışındaki rakipleri Sayın Şükrü Sözen'in ekmeğine yağ sürüyor.

facebook-paylas
Tarih: 24-02-2019 18:51

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI VE BAŞKAN YUSUF HALİMOĞLU YAPTIRDIĞI HABERLERLE KENDİLERİNE GÜLDÜRÜYOR

Çiçeği burnunda AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu ulusal basının Antalya’daki temsilcilerinden birine bir haber yollamış. Haberin başlığı: ŞÜKRÜ SÖZEN’İN VAAT EDİP DE UNUTTUĞU PROJELER

 

Fakat haberin içeriği bağlamında kendi ayaklarına kurşun sıkmışlar. Haberdeki yanlış ise AK Parti ekibinin bugün lakayt çalıştığını gösterdiği gibi 2009 ve 2014 seçimlerinde de partilerinin çalışmaları ile ilgili olmadıklarını gösteriyor. Zira Sayın Sözen’i, Sayın Raşit Enhoş’un projesini yapmamakla suçlamış. Sözen’i Türkiye’nin Yedi Harikası (Minyatürk Park) Projesini yapmamakla suçluyor. Ama proje 2014’te MHP’den aday olan Raşit Enhoş’un projesi ve adı “Burası Türkiye, Burası Manavgat”...

 

AK Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Sayın Hasan Öz ve AK Parti mevcut ilçe başkanı Sayın Yusuf Halimoğlu 2009 seçimlerinde AK Parti’nin adayı Sayın İbrahim Kendiroğlu’nun ve 2014 seçimlerinde AK Parti’nin adayı Sayın Recep Barut’un arkasında yeterince gezmiş olsalardı bu hataları yapmazlardı. Ama tabii ki AK-HASANLAR Pazartesi Pazarı’nın eski yerine getirilmesi ile daha çok ilgiliydiler.

 

"Yalan yanlış haberleri ulusal basına göndererek rakipleri Sözen'in ekmeğine yağ sürmeleri gizli bir anlaşmaya mı işaret ediyor?" diye sormadan da edemiyor insan... Zira seçim atmosferinde böyle büyük hata yapılmaz, rakibin eline böyle büyük koz verilmez.
Bu haber 4831 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI