Bugun...LGS SINAVINDA TAM PUAN ALAN MANAVGAT ÖĞRENCİLERİNE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN TEBRİK
Tarih: 27-06-2019 22:43:52 + -


01 Haziran 2019’da yapılan, sonuçları 24 Haziran 2019’da açıklanan LGS sınavında Türkiye çapında 565 kişi tam puan alarak Türkiye birincisi oldu. Tam puan alan öğrencilerin üçü ise Manavgat’tan çıktı.

facebook-paylas
Tarih: 27-06-2019 22:43

LGS SINAVINDA TAM PUAN ALAN MANAVGAT ÖĞRENCİLERİNE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN TEBRİK

Sınav sonuçlarına göre Manavgat’tan 500 tam puan çıkartan öğrencilerimiz Özel Akdeniz Başarı Koleji Ortaokulu’nden Nermin Eylül Eker, Özel Manavgat Maya Ortaokulu’ndan Erdem Güllü ve Özel Manavgat Behçeşehir Koleji’nden Kaan Sönmez.

 

Manavgat Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, dereceye giren üç öğrenciyi makamında kabul etti ve çam sakızı çoban armağanı hediye ile ödüllendirdi.

 

Sayın Sarıdemir 500 puan alarak Türkiye birincisi olan 3 öğrencimizden başka, 490 puan ve üzeri alan 8 öğrencimiz ile ve 450 puan ve üzeri alan 158 öğrencimiz ile de gurur duyduğunu ve tebrik ettiğini belirtti.

 

Sarıdemir yaptığı konuşmada çocuklarımızın başarısında Allah vergisi zekalarının yanında, çok çalışmalarının, öğretmenlerinin, müdürlerinin çabalarının ve ama asıl önemlisi ailelerin desteğinin de çok önemli olduğunun altını çizdi. Öğrencilerin yetişmesinde emeği olan öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür etti.

 

Öğrencilerin hangi mesleği yapmak istediğini soran Sarıdemir, başarılar diledikten sonra kendilerine ufak bir hatıra takdim etti. Şehirdışında bulunan Erdem Güllü’nün ödülünü kendisine iletmek üzere Sarılar Şehit Ahmet Ozan Şarlak Orta Okulu Müdürü olan annesine teslim etti.
Bu haber 576 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI