Bugun...SAYIN SÖZEN BU AŞAĞILIK HARAKETLERİN YAPILMASINA NEDEN İHTİYAÇ DUYUYORSUNUZ?
Tarih: 27-09-2019 21:08:55 Güncelleme: 30-09-2019 11:24:55 + -


Sayın Sözen'in hakaretler eden sosyal medya tetikçisi yine haysiyet cellatlığı yapıyor. ÖZGECAN'ları öldürenlerin nasıl türediğinin göstergesi...

facebook-paylas
Tarih: 27-09-2019 21:08

SAYIN SÖZEN BU AŞAĞILIK HARAKETLERİN YAPILMASINA NEDEN İHTİYAÇ DUYUYORSUNUZ?

Sevgili dostlarım bu sayfa Orhan Avcı’ya ait. Orhan Avcı bu sayfadan ve daha önce açmış olduğu 50 küsur sayfadan Sayın Sözen’in icraatlarını eleştirenlere hakaret eder. Bu itibar cellatlığını yapan Orhan Avcı'nın eşi Nermin Avcı beş senedir Manavgat Belediyesi'nde memurdur. Görevi sosyal medyada itibar cellatlığı. Sayfanın adı “Bir Sevdadır Manavgat” idi. Yerel seçimlerden hemen sonra yaptığı yayınlardan ötürü bu sayfa mahkemeye verildi. Sayfayı kapatmıştı. Bugün yeniden açtı ve adını değiştirdi “Sevdamızın Adı Manavgat” olarak. Ve yine hakaret yayınlarına, itibar cellatlığına devam ediyor.

 

Sözen’in sosyal medyasının içinde yer alan hatta uzun süre sosyal medyasını yöneten Orhan Avcı, yaptığı hakaretli, küfürlü yazılarla Sözen’e muhalif olan gazetecileri ve esnafı karalayarak sindirmek şeklinde Sözen’e hizmet veriyor. Karalama hizmeti için hem kendi sosyal medya profilini kullanıyordu, hem de herkes tarafından bilinen 20’den fazla sahte profil açmıştı ve o profillerden hakaret ediyordu. Orhan Avcı, hem kendi profilinde ve hem de açmış olduğu sahte profillerde Sözen’in fotoğraflarını kullanır ve kendisine kızanları bu yolla sindirmeye çalışır.

 

Hakaret edeceği, iftira atacağı kişi kadın olunca yazdıkları belden aşağı oluyor. ÖZGECAN’ları öldürenleri yaratan toplumun bir ferdi…! Bu hakarette de ahlaksızlığın, seviyesizliğin dibine vurulmuş.

 

Bu iğrenç paylaşıma yorum yapanlara ne demeli! Onun bunun dedikleri ile başkalarını değerlendiren ve aşağılık tavırlar içine girip hakaret eden düşük seviyelerde gezinen insanlar… Üstelik çoğunluk hanım. Edep yahu! Bu edepsizliğiniz neden?! Elalemin iftirasına neden ortak oluyorsunuz?! İftira Kuran’da altmışaltı ayrı ayette lanetlenmiştir!

 

Hakaret edilen hanımefendi bir üniversite bitirmiş, ikincisini okuyor. Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirmiş, şimdi de hukuk okuyor.

 

Sayın Sözen bu çirkinliklere neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Bu kızcaaz PEYZAJ MİMARLIĞI okumuyor! Kaldırımlara adını yazmak gibi bir ütopyası da yok!

 

Normal bir insanın vicdanı sızlar, kimseye böyle hakaret edemez. Bu kadar hakaret edişi normal bir vicdan kaldırmaz. Bu kadar hakaret beklentisiz edilmez. Manavgat Belediyesi örtülü ödenekten bu hakaretler için para ödüyor mu bu kişiye? Ve size benzeri hizmetler veren diğerlerine Sayın Sözen?!

 

Sayın Sözen Orhan Avcı’dan daha büyük düşmanın yok senin. Yönetsel hataların bile bu kadar etkili olamaz:

** Manavgat’taki su baskınlarına sebep olman,

** Defalarca çöp festivalleri yapman,

** Yaptırdığın su kuyularının yıkılması, 10 milyon avronun ırmağın dibinde yatması,

** Emsalleri 5 milyon liraya mal olan stadı 12 milyon liraya yaptırmış olman, üstelik iki buçuk katı kadar para harcadığın halde hala da bu stadın yarım olması,

** Atatürk ve Fevzipaşa caddelerine uyguladığın, halkı bezdiren kötü projeler,

** Pazartesi Pazarı ve Büyük Şelale projelerini 2 senede zor tamamlayabildiğin için Manavgat’ta iki sene boyunca turizmi engellemiş olman…

 

Bütün bunlar unutulur da bu rezillikler unutulmaz. Bu rezillikler yapanla da anılmaz, senin uğruna yapıldığı için senin adınla anılır Sayın Sözen. Bir kıyı kasabası olan Manavgat’ta yaşayanların AK Parti’ye oy vermemek için, başka da seçenek olmadığı için oy verdiği, hasbelkader seçilmiş bir kişisiniz. Seçilmenizin sebebi başarı filan değil. Zaten Irmak Kenarı Yürüyüş yolu dışında dişe dokunur bir projeniz de yok. Bu çirkinlikler size hiç yakışmıyor.

 

CHP’li bir belediye başkanına genç bir hanımefendiye hakaret ettirmek, itibar cellatlığı yaptırmak yakışmıyor. Siz bunları nasıl kendinize yakıştırıyorsunuz? Yoksa pek çok kişinin sizi yaftaladığı gibi KİNDAR mısınız?
Bu haber 5873 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI